Własny panel zarządzania VPS ReconV ze wszystkimi funkcjami.

Niestandardowy, opracowany przez nas panel kontrolny do zarządzania serwerami wirtualnymi. Jest w ciągłym rozwoju i wciąż dodajemy nowe funkcje.

Dynamicznie

Uruchomienie, zatrzymanie i ponowne uruchomienie serwera wirtualnego jednym kliknięciem przycisku.

Wykresy

Monitoruj wykorzystanie procesora, pamięci RAM, przepustowości i dysku twardego w czasie rzeczywistym..

RProxy

Bardzo szybki i niezawodny reverse-proxy dla aplikacji opartych na protokole TCP i HTTP. Umożliwia Ci wystawienie swojej aplikacji lub strony internetowej poprzez NAT.

shape
Dashboard cloud reconv lxc server overview
Funkcje

Dostępne natychmiast

Zintegrowane możliwości we wszystkich pakietach ReconV Cloud VPS KVM, dzięki czemu zarządzanie staje się jeszcze prostsze w codziennym użyciu.

Sieć

Korzystaj z naszej sieci o globalnym zasięgu i wydajności, bazującej na infrastrukturze o wysokiej dostępności. Optymalna przepustowość i zwiększona wydajność pozwoli Ci z łatwością obsłużyć wszystkie Twoje projekty.

Zapory sieciowe

Nasze stanowe zapory sieciowe ułatwiają zabezpieczenie infrastruktury bez dodatkowych kosztów. Zdefiniuj reguły ruchu przychodzącego i wychodzącego, aby odrzucać niechciany ruch. Po skonfigurowaniu możesz przypisać je do dowolnej liczby serwerów w chmurze.

Wydajność

Intel® Core™ wraz z szybkimi dyskami SSD NVMe oznaczają, że zyskasz na wysokowydajnym sprzęcie. Skorzystasz także z nadmiarowego połączenia sieciowego.

Migawki

Dzięki naszej funkcji migawek możesz ręcznie tworzyć kopie zapasowe swoich serwerów. Możesz użyć naszych migawek, aby przywrócić serwer do zapisanego obrazu, użyć zapisanych obrazów do tworzenia nowych serwerów w chmurze lub przenosić obrazy w trakcie projektu.

Dystrybucje

Ubuntu, Debian, Alpine, AlmaLinux, CentOS oraz RockyLinux — masz do wyboru wiele różnych systemów operacyjnych i oczywiście zapewniamy najnowszą wersję.

Lokalizacja

Nasze instancje w chmurze hostujemy ze wsparciem europejskiego lidera dostawców usług chmury (m.in. OVHcloud). A centra danych obsługujemy zgodnie z surowymi europejskimi przepisami o ochronie danych.

Kopie zapasowe i migawki

Przywracanie z regularnych kopii zapasowych lub tworzenie migawek w celu łatwej ponownej instalacji i wdrożenia.

  • Dodatkowe

    Kopie zapasowe można uzyskać jako tanie uzupełnienie do naszych planów VPS.

  • Migawka bezpieczeństwa

    Aby być przygotowanym na awarie dyskowe, wykonujemy dodatkowe migawki.

Dashboard cloud reconv lxc server backup

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości, zobacz najczęściej zadawane pytania i uzyskaj szybko odpowiedź.

ReconV Cloud oferuje obecnie serwery LXC w Polsce (Warszawa), oraz Singapurze.
Wszystko, co wspiera zmianę portu lub obsługuję IPv6. Możesz uruchomić wszystkie główne systemy operacyjne, zapory ogniowe, VPN itp. Prawie każda aplikacja będzie działać na naszych serwerach LXC.
Oczywiście możesz uruchomić Dockera bez większego problemu na wszystkich pakietach VPS które oferujemy.
PS. Nie zapomnij dobrać odpowiedniego planu z zasobami obliczeniowymi pod Twoje aplikacje.
Zezwalamy tylko na aktualizację do większego planu - jednym kliknięciem poprze panel. Obniżenie planu może prowadzić do utraty danych w przypadku awarii dysku, a tego nikt nie chce.
Chmura to skomplikowany i nadużywany termin marketingowy. Nasze dedykowane serwery zapewniają w pełni samokontrolujący się serwer o przewidywalnie wysokiej wydajności. Dołączamy nasz dedykowany panel sterowania, abyś mógł wykonywać wiele funkcji.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytanie.