Funkcje

Dostępne natychmiast

Zintegrowane możliwości we wszystkich pakietach ReconV Cloud VPS KVM, dzięki czemu zarządzanie staje się jeszcze prostsze w codziennym użyciu.

Sieć

Korzystaj z naszej sieci o globalnym zasięgu i wydajności, bazującej na infrastrukturze o wysokiej dostępności. Optymalna przepustowość i zwiększona wydajność pozwoli Ci z łatwością obsłużyć wszystkie Twoje projekty.

Zapory sieciowe

Nasze stanowe zapory sieciowe ułatwiają zabezpieczenie infrastruktury bez dodatkowych kosztów. Zdefiniuj reguły ruchu przychodzącego i wychodzącego, aby odrzucać niechciany ruch. Po skonfigurowaniu możesz przypisać je do dowolnej liczby serwerów w chmurze.

Wydajność

Procesory AMD Ryzen™ czwartej generacji i Intel® Core™ wraz z szybkimi dyskami SSD NVMe oznaczają, że zyskasz na wysokowydajnym sprzęcie. Skorzystasz także z nadmiarowego połączenia sieciowego.

Migawki

Dzięki naszej funkcji migawek możesz ręcznie tworzyć kopie zapasowe swoich serwerów. Możesz użyć naszych migawek, aby przywrócić serwer do zapisanego obrazu, użyć zapisanych obrazów do tworzenia nowych serwerów w chmurze lub przenosić obrazy w trakcie projektu.

Dystrybucje

Ubuntu, Debian i inne — masz do wyboru wiele różnych systemów operacyjnych i oczywiście zapewniamy najnowszą wersję.

Lokalizacja

Nasze instancje w chmurze hostujemy w Polsce oraz Francji ze wsparciem europejskiego lidera dostawców usług chmury (OVHcloud). A centra danych obsługujemy zgodnie z surowymi europejskimi przepisami o ochronie danych.